Hotel Amerika, Velké Meziříčí

Samota 1099, 59401
od 690 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 120m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Amerika se nachází v nádherném prostředí Vysočiny. Hotel s rodinnou atmosférou uprostřed přírody je vhodný pro rodinné a podnikové rekreace, školy v přírodě, firemní jednání, školení a přednášky, společenské akce, rodinné oslavy a svatby. Nabízí také vhodné prostředí pro soustředění sportovních oddílů. Slouží tedy jak k individuálním rekreacím, tak i jako školící středisko.

Další informace

V ubytovacích prostorách hotelu jsou Vám k dispozici plně vybavené dvou a třílůžkové pokoje, čtyřlůžkový rodinný dvoupokoj a dvě apartmá. Celková kapacita je 78 stálých lůžek s možností 18-ti přistýlek. 

Dvou a třílůžkové pokoje

Standardní pokoje vybavené koupelnou se sprchovým koutem, sociálním zařízením a televizí. V některých pokojích je možnost přistýlky. Každé patro přináší hostu jiný zážitek z pobytu v našem hotelu.  

Apartmány

Jsou atypické a překvapí vás svou prostorností. Ubytování v našem apartmá, které je stylově zařízeno, nabízí příjemné využití nejen pro novomanželské, romantické svatební noci, ale i těm, kteří touží po něčem příjemném. Apartmá je vybaveno koupelnou se sprchovým koutem, sociálním zařízení a televizí. 

Ceny

Apartmán
2.200 Kč
Cena za osobu
750 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.690 Kč
Domácí mazlíček
250 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.290 Kč
Jednolůžkový pokoj
690 Kč
Přistýlka
250 Kč
Třílůžkový pokoj
1.390 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Restaurace
Rodinné pokoje
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
TV

Restaurace

Přijměte prosím pozvání do stylové a útulné restaurace s příjemným prostředím a vstřícným personálem. Přijďte ochutnat jídla tradiční české i mezinárodní kuchyně, které plně uspokojí vaše chuťové buňky. Věříme, že k Vaší spokojenosti přispěje i bohatý výběr moučníků, pohárů a nápojů. Pro Vaši nerušenou pohodu Vám nabízíme možnost zamluvit si samostatný salónek a pro příjemné posezení u vínka je pro Vás připravena stylová vinárnička s krbem. Na objednávku připravíme opékání či grilování v altánku u rybníka nebo na terase hotelu.

 

 

 

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Jezdectví, koně
Bazén venkovní
Běžkařské stopy

Mapa

Centrum 120m
Autobus 1.3km
Velká mapa